Rrezikon të humbasë të gjithë sezonin, sulmuesi fut në panik Barcelonën

Ansu Fati rrezikon që të humbasë të gjithë sezonin dhe të mos rikthehet në fushën e lojës.

Rikuperimi nga dëmtimi i talentit katalanas nuk ka ecur ashtu siç duhet dhe ai në këtë mënyrë mund të mos jetë prezent në Europianin që do të zhvillohet në verë.

Luis Enrike e grumbulloi disa kohë më parë dhe për këtë arsye, mungesa e tij është shumë e rëndësishme. Fati do të bëjë gjithçka, por lajmet nga Barcelona nuk janë aspak pozitive. Ai do t’i mungojë edhe Kumanit në sprintin final për titullin kampion në La Liga.


Shtuar 26.03.2021 20:48