Ronaldo shpëton në limit Man United, kualifikimi mbetet i hapur (VIDEO)

Atalanta dhe Man United kanë dhuruar spektakël duke barazuar 2-2.

Anglezët shënuan 2 herë me Ronaldon, ndërsa për Atalantën realizuan dy sulmuesit Ilicic dhe Zapata.

Pas 4 javësh, United kryeson me 7 pikë, ndërsa Atalanta është e treta me 5 pikë. /albeu.com/


Shtuar 2.11.2021 22:58