Rindërtohet ura e Darëzezës, deputeti socialist e teston me kamionin e ushtrisë (VIDEO)

Ura e Darëzezës në Fier, e cila u shemb disa ditë më parë nga një mjet i tonazhit të rëndë, është rindërtuar. Lajmin e ka bërë të ditur deputeti socialist, Petro Koci, i cili është ngjitur në anën e kamionit të Ushtrisë dhe e ka testuar.

“12 Qershor, Ora 12.00, Darezeze, Urë e sigurt”, shkruan ai./albeu.com

 

Shtuar 12.06.2021 14:14