Rikthehet emisioni “Shqiptarët për shqiptarët”, ja ekrani ku do ta ndiqni

“Shqiptarët për shqiptarët” emisioni që ka rikthyer shpresën tek ata që varfëria, sëmundja dhe hallet i kanë bërë që jeta tu duket një mal i pakalueshëm, nis këtë të shtunë në Abc dhe T7, në orën 21:00.

Një emision nga Elvis Naçi, ku në qendër të vëmendjes është ndihma tek të pamundurit, një emision i cili ka misionin të bëjë bashkë shqiptarët për të përballuar edhe atë që konsiderohet e pamundur.

Duke nisur nga kjo e shtunë në orën 21:00 emisioni “Shqiptarët për shqiptarët” do të jetë pranë jush përmes ekranit të Abc dhe T7.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ABC News Albania (@abcnewsal)

Shtuar 23.03.2022 22:17