Rihana i prezanton botës djalin e saj, pafund komente plot dashuri (VIDEO)

Këngëtarja e njohur Rihanna për herë të parë ka treguar djalin e saj për miliona ndjekës në rrjetet sociale.

Rihanna postoi një video në TikTok, e cila u bë menjëherë virale dhe mori komente plot dashuri nga fansat e saj.

Këngëtarja ka treguar për herë të parë për publikun djalin e saj shtatëmuajsh dhe miqtë e saj në internet pohuan menjëherë se i ngjan shumë asaj.

@rihannahacked

♬ original sound – Rihanna

Rihanna dhe ASAP Rocky e kishin mbajtur fytyrën e fëmijës së tyre larg syrit të publikut gjatë gjithë kësaj kohe.

Mirëpo, artistja 34-vjeçare me famë ndërkombëtare vendosi të prezantojë të birin me publikun dhe ka shpërndarë videon që ka çmendur fansat e saj.

Vogëlushi shfaqet duke qeshur dhe në një moment tenton që të kapë kamerën me duart e tij, ndërsa Rihanna dëgjohet duke e pyetur “A dëshiron të provosh telefonin e mamit?”

Çifti nuk e ka bërë të ditur emrin e djalit të tyre.