Rezultatet zyrtare nga Korça, mësoni kush parti kryeson votat

Po vijon numërimi i fletëve të votimit teksa deri në këto momente (ora 02:00) në qarkun e Korçës janë numëruar 10 kuti.

Prej tyre, kryeson PS me 1241vota (49.30%), e ndjekur nga PD me 978 vota, (38.86%) dhe LSI me 263 vota (10.45%).

Ndërkohë vijon numërimi i votave dhe do të përditësohet në orët në vijim.


Shtuar 26.04.2021 02:01