RENEA dhe Operacionalja “zbarkojnë” në Vlorë, disa të shoqëruar

Policia e Vlorës, në bashkëpunim me repartin e RENEA-s  është duke kryer kontrolle blic në qytet ku ka shoqëruar disa persona.

Mësohet se po kryhen kontrolle në disa lagje të qytetit dhe ka shoqëruar disa persona.

Në operacion janë të pranishëm edhe nga operacionalja.

Kujtojmë se dhe disa ditë më parë një aksion u zhvillua në Vlorë për ndalimin e personave të shpallur në kërkim dhe atyre që dyshohet se kanë probeme me ligjin.

 

 


Shtuar 2.10.2023 22:42

Tags: ,