Raundi i 8, Florian Marku bie në tokë

Po luhet raundi i tetë në Air Albania mes Florian Markut dhe boksierit meksikan Parra.

Deri në këto momenti, meksikani duket se është në avantazh, pasi e ka hedhur në tokë boksierin shqiptar.

Janë ende edhe dy raunde për Markun për të rikuperuar, por duket e vështirë./albeu.com