Raundi i 4/ Marku hedh në tokë kundërshtarin, por gjakoset

Kanë përfunduar 4 raundet e para në ndeshjen mes Markut dhe Ramirez.

Meksikani po rezultaton një kockë e fortë për shqiptarin, megjithatë Marku ka arritur një moment ta hedhë në tokë.

Gjatë këtij raundi “Albania King”, ka marrë një goditje në cep të zyrit nga kundërshtari dhe është gjakosur./albeu.com


Shtuar 25.08.2022 22:10