Mbyllen dy raundet e para, Marku superior ndaj kundërshtarit

Janë mbyllur dy raundet e para në ndeshjen mes Markurt dhe Ramirez.

Fillimisht ka qenë meksikani që ka goditur më shume, por Marku ka ardhur duke e rritur presion dhe dominuar kundershtarin.

Kjo ndeshje është 10 raunde, por gjasat janë të paktë që të shkojnë deri në fund./albeu.com

 

 


Shtuar 25.08.2022 22:01