Rama tall kritikët, shihni testin që bëri sot në Kukës (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka inaguruar aeroportin e Kukësit.

Ditën e sotme gjatë fjalës së tij, Rama kërkoi një fëmijë si vullnetar dhe i tha që ta prekte. Më pas, Rama tha se siç shihet, ai është real, ashtu siç ishte edhe avioni që u ul.

Pjesë nga biseda:

Edi Rama: Së pari dua një vullnetar…hajde ti këtu…hajde më prek. Jam real apo jam 3D.

Fëmija: Real

Edi Rama: po siç e shikoni jam real, dhe sapi erdha nga një avion real. /albeu.com/

 

Shtuar 18.04.2021 16:25