Rama takon Sorosin në New York: Me mikun e çmuar (FOTO LAJM)

Kryeministri Edi Rama gjatë samitit të OKB-së në SHBA është takuar me miliarderin George Soros.

Në një postim në Facebook, Rama ka ndarë në foto me të dhe shkruan:

“Në Nju Jork me mikun e çmuar George Soros, një mendje e rrallë dhe një mbështetës i palëkundur i Shoqërisë së Hapur”./albeu.com


Shtuar 23.09.2021 20:35