Rama sillet si populli i thjeshtë, ha bukë me qofte në shesh (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama ka ndarë në Facebook një video ku shihet duke provuar qoftet në sheshin e festave në Lezhë.

Rama e ka marrë bukën me qofte në dorë, dhe ndërsa po shëtit në shesh, e konsumon.

Në postim shkruan se, nuk ka si Lezha për shefa kuzhine./albeu.com


Shtuar 17.12.2021 19:39