Rama poston foto me liderët e rajonit nga samiti i “Ballkanit të Hapur”, mungon Kosova

Ditën e nesërme pritet të mbahet samiti i rradhës i “Open Balkan” i organizuar në Ohër. Kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto, teksa shfaqet në krah të Aleksandër Vuçiç dhe kryetarit të Këshillit të Ministrave të Bosnje e Hercegovinës, Zoran Tageltija. Të pranishëm gjithashtu janë edhe 2 kryeministrat malazez dhe maqedonas.

“Ohër, Samiti i Ballkanit të Hapur”, shkruan Rama përkrah fotos./albeu.com

Shtuar 7.06.2022 21:58