Rama përgëzon Kombëtaren Shqiptare në mënyrën e vetë (FOTO LAJM)

Kryeministri i vendit, Edi Rama, ka përgëzuar Kombëtaren Shqiptare për rezultatin e arritur ditën e sotme në ndeshjen ndaj Hungarisë.

Rama ka postuar dy foto në faqen e tij në Facebook, njëra e Armando Brojas dhe tjetra e renditjes së Shqipërisë në grupin e vetë./albeu.com


Shtuar 5.09.2021 21:28