Rama ndan pamjet: Kartolinë vjeshte nga Puka e rilindur (VIDEO)

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka ndarë një video në profilin e tij në Facebook, mëngjesin e ditës së sotme nga qyteti i Pukës.

Rama shprehet se ka dashur të uroj një të diel të qetë me një kartolinë nga Puka e rilindur sipas tij.

“MIRËMËNGJES

dhe me këtë kartolinë vjeshte nga Puka e Rilindur Turistike, ju uroj një të diel të paqtë”, shkruan Rama./albeu.com/


Shtuar 7.11.2021 09:02