Rama flet për Zahon: Më dukeshin të tmerrshëm, por më ka ndryshuar jetën! (VIDEO)

Ardhja e Zahos në jetë, i ka ndryshuar jetën kryeministrit Edi Rama. I ftuar në “E diell” përballë Edi Manushit, Rama foli për Zahon, djalin e tij të vogël dhe tregoi se perceptimi i tij për fëmijët përpara se të njihej me të, ishte ajo e fëmijëve që qanin në avion.

Në rrëfimin e tij, Rama thotë se mendonte se ishte e tmerrshme ta përballoje këtë gjë, por që Zaho i ka ndryshuar jetën.

“Për fëmijët e vegjël kisha vetëm një perceptim, perceptimin e atyre që qajnë në avion. Më dukej e tmerrshme që të përballoje…ideja ime ishte që qanin gjithë ditën. Më dukej…Zaho më ka ndryshuar jetën,”- tregon Rama.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania)

Shtuar 18.04.2021 18:36

Tags: ,