Rama dhe Kurti fotografi me “good boys” (FOTO LAJM)

Kryeministri Edi Rama dhe homologu i tij i Kosovës, Albin Kurti, kanë shkrepur një fotografi me kamarierët.

Fotografia vjen pas vizitës së Ramës në Kosovë, në kuadër të mbledhjes së përbashkët mes dy qeverive.

Kujtojmë se ky është takimi i disajtë mes dy qeverive dhe në kuadër të këtyre takimeve janë ndërmarrë një sërë nismash të rëndësishme./albeu.com/