Qytetarët dynden drejt Durrësit, trafik dhe shkelje e masave anti-Covid (FOTO LAJM)

Teksa temperaturat janë rritur dhe fundjava ka qenë me diell, qytetarë të shumtë janë dyndur drejt Durrësit.

Baret dhe restorantet gjatë ditës së sotme kanë qenë të mbipopulluara si dhe parqet në bregdet.

Ndërkohë, edhe kryeministri bëri me dije se të gjitha lokalet gjatë sezonit turistik do të vijojnë të jenë të hapura pasi ka nisur vaksinimi masiv i qytetarëve.

Shtuar 28.03.2021 03:03

Tags: ,