Qytetarët brohorasin në kor “Rama ik”, kryeministri i përshëndet me dy gishtat lart

Një incident ka ndodhur ditën e sotme me kryeministrin Rama i cili u përball me dhjetra qytetarë të cilët i kërkonin atij të largohej.

Në fillim kryeministri Rama u duk i pashqetësuar nga thirrjet dhe pse ishte në një prononcim për gazetaret. Por në largim, ai nuk ka harruar t’I përshëndesë protestuesit.

Kryeministri i pikasi menjëherë dhe në si përgjigje i përshëndeti ata me dy gishtat e ngritur lart, simbol i PD dhe demokracisë. /albeu.com/

 

 

 

Shtuar 13.03.2021 12:03