“Qysh po ja lojm emrin e kongës”, Fifi dhe Tuna zbulojnë projektin e ri

Këngëtarja shqiptare, Fifin kohët e fundit është parë në shumë bashkëpunime me këngëtarë të tjerë si Bruno, Ermal Fejzullahu, Gent Fatali, PM & Dagz me Mc Kreshën, të cilat kanë rezultuar të suksesshme për këngëtaren.

Por duket se këngëtarja tashmë po përgatitet për një bashkëpunim me Tuna Sejdi.

Vajzat janë veshur të dyja me të bardha dhe kanë publikuar edhe foto nga e njëjta skenë klipi.

Por me sa duket këngëtaret kanë një problem të madh akoma si kanë vendosur një titull këngës.

Shpresojmë që kjo këngë të jetë një sukses veçanërisht për Tunën./albeu.com

 


Shtuar 15.06.2022 16:12