Quajti publikisht kolegun e tij “gay”, reagon sërish Rezart Veleshnja: Unë një cop aktori jam!(VIDE0)

Deklaratat e forta të aktorit Rezart Veleshja gjatë një interviste ku e cilësoi kolegun e tij, Alex Seitaj, homoseksual shkaktuar një furi komentesh negative dhe kritikuese.

Pas shumë reagimesh, ka reaguar sërish Veleshnja i cili justifikohet me faktin se ai është aktor humori dhe se e mendoi atë gjë dhe e tha publikisht.

Duke iu kthyer ngjarjes së “Shukriut”, Veleshnja sërish nuk ndalet teksa thotë se duhet të merremi me fenomenin e homoseksualitetit dhe jo me deklatatat e tij.

Reagimi i fundit i aktorit:

Pas deklaratave që unë bëra tek Shqipëria Live, unë aktor humori jam. Mendova diçka, e thashë. Pashë komentet e njerëzve, të disave. Përfundimisht jemi njerëzit më të çuditshëm.

E mbani emnd atë në Shqipëri, Shukriun, asnjë nuk u mor me faktin që ai shkonte me femra, por vetëm me brekët e tij që i kishte me vrimë. ne nuk kemi hallin e hallit vëlla, ne merremi me çikërrima.

Ne merremi vetëm me brekët e grisura. /albeu.com/

Shtuar 6.05.2021 05:05