Pse jeni i lodhur, ka ndodhur diçka me ju? Rama revoltohet me Blendi Fevziu (VIDEO)

Kryeministri Rama mbrëmjen e sotme gjendet në “Opinion” pas hapjes së fushatës zgjedhore vetëm pak orë më parë.

Kryeministri Rama u pyet direkt nga Fevziu pse fushata zgjedhore e tij është e vakët deri në e lodhur.

Fevziu: A nuk është fushata juaj dhe fjala juaj pak e vakët, e lodhur? A ka dicka që nuk shkon tek ju?

Rama: Unë mendoj se ka dicka që nuk shkon tek ju. Ju bëni një koment sikur në jetojmë në një kohë normale. Nuk ishte një zgjedhje e lirë për të bërë atë lloj hapje zgjedhore, unë sic e thashë komunikova me atë ritëm për shkak të gjendjes në të cilën ndodhet vendi dhe bota. Jemi në kushte pandemie. Jemi në një kohë shumë të rrezikshme.

Shtuar 25.03.2021 09:03