PS mori tre mandate në Gjirokastër, Çuçi: Rezultat historik

Partia Socialiste ka siguruar 3 mandate në Gjirokastër. Blendi Çuçi, i treti i listës së LSI-në, në një prononcim për mediat tha se ky ishte një rezultat historik.

“Jam shumë i lumtur që arritëm të marrim këtë rezultat historik. Gjithçka është arritur falë punës së gjithë ekipit të mrekullueshëm dhe na shton detyrimin ndaj Gjirokastrës. Jemi akoma rrugës dhe kemi shumë për të bërë për Gjirokastrën e të së ardhmes. Ne ishim bashkë edhe gjatë numërimit me kolegët e Partisë Demokratike”, tha Çuçi./albeu.com

 


Shtuar 27.04.2021 05:36