Probleme prej gati një ore, reagon Facebook

Po bëhet thuajse një orë që kur rrjetet sociale Facebook, Instagram dhe Whatsapp kanë rënë. Këto aplikacione nuk po punojnë në të gjithë botën, dhe përmes një njoftimi në Tëitter ka reaguar Facebook.

“Jemi të vetëdijshëm se disa njerëz kanë probleme me qasjen në aplikacionin Facebook. Po punojmë që gjërat të kthehen në normalitet sa më shpejt të jetë e mundur, dhe kërkojmë ndjesë për çdo shqetësim”, shkruan Facebook./albeu.com

 


Shtuar 4.10.2021 18:39