Premiera e “007” në Tiranë, si u veshën të ftuarit VIP në event (FOTO LAJM)

I ftuar së fundmi në Tiranë ka qenë Alastair King-Smith. Ambasadori i Mbretërisë së Bashkuar është pritur në Kinemanë në qendër të kryeqytetit me premierën e filmit “No Time To Die” ose i njohur si 007 nga James Bond .

Të ftuar kanë qenë shumë personazhe të njohur dhe të populluar, bloger të ndryshëm, VIP në Shqipëri ku kanë parakaluar në tapetin e kuq dhe janë kthyer automatiksht në konkurrent për të veshurin më bukur.

Përgjithësisht vihet re se mbizotëron ngjyra e zezë dhe të famshmit e kanë përzgjehdur më shumë, por nuk kanë munguar as ngjyrat e tjera siç mund t’i shihni në fotot e mëposhtme./albeu.com/

 


Shtuar 11.10.2021 10:17