Prej ditësh në Francë, Rama pozon krah djalit të Soros: Vëllezër! (FOTO LAJM)

Kryeministri Edi Rama ndodhet prej ditësh në Francë ku po zhvillohet edicioni i katërt i Forumit të Paqes në Paris.

Ky ky takim, Djali i George Soros, Alexander ka publikuar një foto ku shihet krah kryeministrit Edi Rama, në Pallatin Elysee, në Francë.

Krah fotos, Soros shkruan disa fjalë për darkën speciale në forumin e paqes dhe kryeministrin Rama e konsideron vëlla.

“Vëllezërit në Elysee. Një darkë speciale në Forumin e Paqes,”- shkruan Soros. /albeu.com/

 

 

 

 


Shtuar 13.11.2021 16:17