Prag fushate, Rama i puth dorën gjyshes 111 vjeçare

Kryeministri Edi Rama në prag fushate nuk i kursen vizitat nëpër njerëzit e zakonshëm edhe kur nuk ka arsye kontrete.

Kështu ka ndodhur edhe ditën e sotme pasi ai ka takuar një gjyshe 111 vjeçare e cila është vaksinuar për COVID-19 dhe sipas Ramës e ka mendjen top.

Kjo nuk është hera e parë qe Kryeministri Edi Rama puth duart e të moshuarëve.


Shtuar 18.03.2021 15:22