Portieri i njohur italian dridhet së ftohti (VIDEO)

Ndeshja mes Karagumruk dhe Konyaspor, nga 1/16 e Kupës së Turqisë, e cila përfundoi 5-4, u bë virale në rrjetet sociale pas publikimit të imazheve me portierin italian Emiliano Viviano, i cili në 2018/2019 ishte pjesë e skuadrës së Sportingut. megjithatë pa luajtur asnjë lojë.

Afati shtesë tashmë po mbaronte, kur ndeshja u ndërpre për të asistuar arbitrin dhe kamera e A Spor fokusoi portierin aktual të Karagumrukut, i cili nuk mund të ndalonte së dridhuri nga të ftohtit. Loja zhvillohej gjithmonë nën shi dhe erë të fortë. /albeu.com/


Shtuar 11.02.2022 16:50