Policia në kërkim të autorit, kush është i plagosuri në Shkodër

Detaje të reja bëhen me dije nga plagosja me armë zjarri e ndodhur pak më parë në qytetin e Shkodrës.

Mësohet se i plagosur ka mbetur Mikel Fusha. Ai është plagosur në këmbë. Ndërkohë është identifikuar autori i ngjarjes dhe po punohet për arrestimin e tij.

Dyshohet se shkak i plagosjes një konflikt i çastit. I plagosuri ndodhet jashtë rrezikut për jetën në spitalin e Shkodrës.


Shtuar 21.03.2021 20:03