Policia kontroll makinave të dyshimta në Elbasan (VIDEO)

Ndryshimi i drejtuesve të policisë në Elbasan ka ardhur me kontrolle të shumta gjatë orëve të mbrëmjes.

ABC mëson se personat e skeduar nga blut për ngjarje të ndryshme po mbahen nën monitorim të rreptë.

Gjatë aksionit të mbrëmjes së sotme janë ndaluar dhjetëra automjete për kontroll me qëllim parandalimin e ngjarjeve kriminale dhe aktiviteteve të paligjshme.


Shtuar 2.12.2021 23:51