‘’Po ti për kë do të votosh? ‘’, Basha ironizon publikisht Ramën

Kreu demokratik, Lulzim Basha ka bërë një postim ironizues në rrjetin social Facebook. Ai thumbon  kryeministrin Edi Rama duke i nxjerrë meme që ky i fundit publikoi vetë një ditë më parë.

Në foton e montuar dhe publikuar nga Basha, Rama pyet veten se për kë do të votojë, dhe përgjigjia është ‘’Për Bashën’’.

Me ironi Basha shkruan për Ramën ‘’Faleminderit për suportin’’.


Shtuar 18.03.2021 09:21