“Po nuk foli komandanti nuk flasin të tjerit”, Artan Hoxha ngre pyetje për Metën (FOTO LAJM)

Gazetari Artan Hoxha me anë të një statusi në rrjetet sociale ka ngritur një pyetje në lidhje me qëndrimin në heshtje të presidentit Ilir Meta.

Hoxha shkruan se po nuk foli “komandanti”, dy zv/komandatët e tjerë nuk flasin.

“Ore, do na thoni nga behet komandanti sot, se na keni bere merak…

Jo per gje po na mesoi keq, duke u shfaqur çdo nje ore, ose ne nje qytet te ndryshem, ose ne konference shtypi…

Komandant, po nuk fole ti, ata dy “zv/komandantet” e tjere, nuk flasin dhe nuk flasin”, shkruan Artan Hoxha.


Shtuar 26.04.2021 13:25