Plot 5 gola, Barcelona kalon sërish na avantazh ndaj Levantes (VIDEO)

Pas dy golave të Levantes e cila brazoi përkohësisht rezultatin në 2-2, Barcelona u përgjigj me Dembele menjëherë, i cili përfitoi edhe ngq një top i devijuar dhe kthyer “asist”, duke lëshuar të djathtën.

Ndeshja vijon të jetë 2-3 për katalanasit. /albeu.com/


Shtuar 11.05.2021 23:22