Plagosja në Vlorë, policia shoqëron 8 persona

Policia ka shoqëruar gjatë natës së mbrëmshme 8 persona lidhur me ngjarjen e djeshme në Vlorë, ku u plagos me armë zjarri 37-vjeçari Diego Hanaj.

Sipas policisë, personat kanë qenë dëshmitarë çka janë pyetur dhe do pyeten sesi ndodhi ngjarja

Në vendngjarje ka 6 kamera sigurie dhe policia duke i parë me detaje se çfarë kanë kapur

Makina e autorëve është zhdukur dhe deri më tani nuk ka asnjë gjurmë

Burime bëjnë me dije se në drejtim të Hanajt./albeu.com

 


Shtuar 6.01.2022 09:29