Plagosja në Kavajë, autori dhe i plagosuri njiheshin

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga nga plagosja e mesnatës në Kavajë.

Emiljano Sina është autori i ngjarjes i cili është me precedent penal në fushën e armëmbajtjes pa leje.

Ndërkohë mësohet se ai njihej me Shkelzen Shehun dhe në fjalë e sipër kanë bërë sherr, që ka degraduar në përdorimin e armës dhe plagosjen në këmbë të 34-vjeçarit.

Ai ndodhet në spital ku është nën kujdesin e  bluzave të bardha.

 

 


Shtuar 15.04.2021 09:40