Përrallore, brenda shtëpisë 50 milionë dollarëshe të Jennifer Lopez (FOTO LAJM)

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck nuk po humbasin kohë për të realizuar planet për të ardhmen së bashku. Pas muajsh kërkimi për shtëpinë perfekte, duket se më në fund e kanë gjetur.

Ata janë gati të shpenzojnë 50 milionë dollarë për një shtëpi të madhe në Bel-Air, Los Angeles, që përfshin rreth 1900 metra katrorë, sipas TMZ. Dhe duket se, pavarësisht çmimit të lartë për t’u paguar, ata janë gati ta finalizojnë marrëveshjen për pronën gjigante, e cila do të ofrojë shumë hapësirë për fëmijët e tyre.

Prona doli për herë të parë në shitje në shkurt për 65 milionë dollarë.

E përbërë nga 10 dhoma gjumi dhe 17 tualete, shtëpia ndodhet në një zonë të izoluar të rrethuar nga pemë për privatësi optimale.

Ekziston gjithashtu një suitë stafi me dy dhoma gjumi, një kuzhinë kryesore, një kuzhinë e plotë ushqimi dhe dy kuzhina shtesë – një për stafin dhe një tjetër në shtëpinë e miqve.

Prona është e njohur si “The Bellagio Estate”.