Përmbysje e “çmendur”, Man City zbret me këmbë në tokë Aston Villan (VIDEO)

Ndodh e pabesueshmja në Etihad. Man City ka përmbysur në 5 minuta Aston Villan duke dërguar shifrat në 3-2.

Qyetarët kanë realizuar me Gundogan dy herë 76′ 81′ dhe Rodri 78′. /albeu.com/

Shtuar 22.05.2022 18:44