Përleshje masive gjatë emisionit LIVE, gazetari grushton keq deputetin pro-rus (VIDEO)

Me Ukrainën dhe Rusinë që po bëhen gati për luftë, situatë është “zhvendosur” edhe në një program televiziv në Ukrainë.

Gazetari Yuriy Butusov ka grushtuar LIVE në emision deputetin ukrainas pro-rus Nestor Shufrych i cili në ato momente po fliste për mbështetjen e presidentit rus Vladimir Putin. /albeu.com/