Përfundon mbledhja e grupit parlamentar, zbulohet strategjia e demokratëve në Kuvend

Ka përfunduar mbledhja e Grupit Parlamentar të PD e cila kishte nisur prej orës 12:30.

Enkelejd Alibeaj u shpreh se në mbledhje diskutuan për strategjinë e opozitës në Parlament.

“Diskutuam strategjinë e opozitës në Parlament. Më vonë do të detajojmë punën në komisione. Armiku i vetëm i shqiptarëve është Edi Rama.

Me Ramën do luftojmë të gjithe me të gjitha strategjitë dhe me çdo mjet tjetër për ta larguar”, tha Alibeaj. /albeu.com/

 


Shtuar 20.09.2021 15:24