Përfundon mbledhja e grupit parlamentar në PD: Nuk do bojkotohet Kuvendi

Mbledhja e grupit parlamentar të Partisë Demokratike ka përfunduar

Mbledhja nisi në orën 19:00 dhe zgjati për rreth një orë.

Mësohet se vendimi kryesor i marrë nga kjo mbledhje është se Opozita nuk do ta braktisë më Kuvendin dhe të dalë nga salla.

Gjithashtu në mbledhje u ful edhe për mënyrën e vijimit të aksionit opozitar./albeu.com