Përfundojnë vizitat mjekësore për Lukakun dhe Asllanin

Kristjan Asllani i shte i pari që përfundoi fizitat mjekësore dhe më pas Lukaku.

Mesfushori shqiptar tani ndodhet duke kryer disa ushtrime fizike për të kompletuar totalisht hapin e parë si lojtar i Interit. 20-vjeçarit do t’i bashkohet edhe Lukaku për disa ushtrime fizike, ku të dy do të takohen atje për herë të parë.

Më pas, dy transferimet më të reja të Interit do të shkojnë për të firmosur kontratat e tyre. Romelu Lukaku u mirëprit nga tifozët zikaltër jasëhtë klinikës ku ai kreu vizitat mjekësore, duke i përshëndetur ata me kënaqsi./ h.ll/albeu.com

Shtuar 29.06.2022 11:51