Përfshihen nga flakët zona e ish-depove të naftës në Nartë (VIDEO)

Një zjarr ka rënë në afërsi të ish-depove të naftës në Nartë.

Depot janë bosh, por ende ka vajëra që mund të rrisin rrezikun.

Zjarrfikëset kanë mbërritur vendngjarje dhe po punojnë për shuarjen e flakëve/albeu.com


Shtuar 5.08.2021 10:26