Për herë të parë! Oriola Marashi prezanton të atin: Mbreti im i parë dhe i vetmi!

Oriola Marishi është kthyer në një ndër modelet më të suksesshme nga Shqipëria, fama e së cilës ka thyer kufijtë duke u bërë pjesë e kompanive më të mëdha të modës.

Por përsa i përket jetës private, ajo mundohet të mos e ndajë atë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Modelja ka zgjedhur të ndajë foto me të atin në Insta-story në ditën e baballarëve. Për herë të parë ajo shihet krah babait të saj duke e uruar për ditën speciale.

“Gëzuar ditën e babit, mbreti im i parë dhe i vetmi”-shkruan Oriola krahas fotos. /albeu.com/

 

Shtuar 21.06.2021 19:05