Pasi ndarjes Ana i bën një pyetje publikisht Arsimit (FOTO LAJM)

Ana ka thumbuar ish-parterin e saj Arsimin përmes një postimi.

Vetëm pak kohë pasi e konfirmuan lidhjen e tyre, dy ish-konkurrentët e “Përputhen”, ata zbuluan se tahsmë janë ndarë.

“Kam qenë dhe e kam pranuar disi, jo plotësisht. Ka qenë njohje më shumë. Ka qenë diçka midis nesh, por nuk është më”, tha ish-konkurrentja e ‘Përputhen’.

Ajo së fundmi ka ndarë disa fotografi në Instagram ku shihej me mjaft stil teksa po pozonte për kamerën, por ishte mbishkrimi i fotografive ajo që morri vëmendjen e ndjekësve.

“Kur per mua te pyet bota, a te vjen keq qe s’jam e jotja?!”, shkroi Ana si duket drejtuar Arsimit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Diana Lleshi (@_callmebeba_)

Shtuar 18.04.2021 22:24