Pas Melisës, edhe Ana Lleshi i futet muzikës, protagonist në klip dhe Atdheu (VIDEO)

Kësaj here, Ana Lleshi rrëfeu para kamerave të gjitha detajet për videoklipin e saj të ri.

Ajo së shpejti do të debutojë në industrinë e muzikës dhe na tregoi pak nga prapaskenat e videoklipit.

Por jo vetëm kaq! Me të ishte edhe Atdhe Xharavina i cili do të jetë protagonist në klipin debutues.

Një pyetje vjen natyrshëm: Pse tani dhe pse pikërisht në muzikë?

Ana Lleshi na tregon vetë për vendimin e saj i cili erdhi pas daljes nga “Për’Puthen”.

Ndiqni videon e plotë, më poshtë.

Shtuar 3.05.2021 20:27