Pas lindjes, ish-banorja e “Big Brother” tregon si duket trupi i vërtetë një nëne

Ish-banorja e BB, Gerta Shino është një ndër personazhet që ka frymëzuar shumë nëna të reja kohët e fundit kjo për shkak se Gerta priste edhe fëmijën e parë.

Së fundmi, ajo u bë nënë e një djali ku tashmë ka nisur të publikojë foto në Instagram, duke treguar se si duket trupi i vërtetë i një gruaje që sapo është bërë nënë.

Gjesti i fundit i saj ka marrë komplimente të sinqerta ku shumica e tyre vijnë pikërisht nga vajza dhe gra.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gerta Shino🦋☀️ (@gertashino)

Gerta jeton në Norvegji së bashku me partnerin e saj dhe vogëlushin e tyre.

Ish-banorja e “BB” ka theksuar se ajo dhe Florenti shkojnë shumë mirë bashkë dhe janë në harmoni gjithnjë me njëri tjetrin./albeu.com