Parashikimi i motit për ditën e enjte

Moti do të jetë me diell dhe vranësira të pakta në relievet malorë.

Era do të jetë me drejtim Veriperëndim me shpejtësi maksimale deri në 12 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forcës 4 me lartësi vale 0,5-1,0 metër në det të hapur. Temperaturat do të vijojnë me rritje.


Shtuar 21.07.2021 23:24