Parashikimi i motit për datën 15 janar 2023

Dita e diel do të jetë nën ndikim të kushteve atmosferike të qendrueshme të cilat do të sjellin mot me alternime kthjellimesh dhe vranësira.
Era pritet të jetë nga veriperëndimi-jugperëndimi me shpejtësi mesatare 1-6m/sek, e hera-herës fiton shpejtësi deri në 12m/sek.

Për temperaturat shikoni hartën më poshtë


Shtuar 14.01.2023 23:05