Pamjet nga atentati me breshëri plumbash në Don Bosko, konfirmohet viktima e parë! Edhe tre të plagosur (VIDEO)

Pas atentatit me armë zjarri në Don Bosko në kryeqytet, pranë ambienteve të bar Fox, është konfirmuar viktima e parë.

Gjithashtu siç raportuam më parë, tre persona të tjerë kanë mbetur të plagosur.

Ndërkohë policia dhe ambulanca kanë mbërritur në vendngjarje dhe po punohet për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes./albeu.com/


Shtuar 4.01.2022 16:54